« Rujan 2024 »

Završno druženje učenika osmih razreda
Autor: Dubravka Jug, 7. 6. 2024.

USPOMENE KOJE ĆEMO DUGO PAMTITI

Uzbuđenje je raslo sa svakim prijeđenim kilometrom. Jedva smo čekali doći do Zasadbrega i uživati u čarima svih aktivnosti koje nudi Adrenalinski park „Accredo Centar“.

Dolaskom u Park bili smo oduševljeni uređenošću okoliša. Sa znatiželjom smo promatrali različite poligone i pitali se odakle početi. Dodijeljen nam je animator koji nas je podijelio u tri skupine kako bismo se natjecali u različitim aktivnostima. Odmah smo se počeli pripremati za prvu aktivnost - paintball. Smijali smo se jedni drugima kada smo obukli uniforme. Svi smo se složili da nam je to bila najdraža aktivnost dana. Uzbuđenje i adrenalin bili su na vrhuncu kada smo se borili u timovima. Iscrpljeni nakon paintballa ručali smo pohanu piletinu i krumpiriće što nas je dodatno okrijepilo.

Ostatak dana bio je ispunjen različitim aktivnostima. Prošli smo prepreke u adrenalinskom parku osigurani alpinističkim pojasevima i spuštali se zip lineom,  pucali iz zračnih pušaka, igrali ljudski nogomet, vozili karting i igrali veliki križić kružić. Na kraju dana djelatnici Parka zbrojili su sve bodove i objavili da je pobijedila ekipa broj 3. Iako su osvojili najviše bodova, svi smo se osjećali kao pobjednici jer smo se odlično zabavili.

Ovaj izlet bio je nezaboravno iskustvo za sve nas, ali i za naše razrednice Mariju Vugrinec i Anu Međimurec. Bilo je to lijepo završno druženje koje ćemo dugo pamtiti. Svi smo uživali u danu ispunjenom smijehom, adrenalinom i prijateljstvom. Ove ćemo uspomene dugo nositi sa sobom nakon završetka osnovne škole.

Iva Trojanović