« Lipanj 2017 »

Počinju školska natjecanja
Autor: Dubravka Jug, 16. 1. 2017.

Kao i svake školske godine pa tako i ove velik broj učenika  prijavio  se na natjecanja. Njih ukupno 137.  Spremni su  pokazati svoje znanje i sposobnosti.

Tijekom čitavog prvog polugodišta marljivo su učili i polazili Dodatnu nastavu gdje su utvrđivali i ponavljali stečena znanja te obrađivali dodatno gradivo koje nije obuhvaćeno Nastavnim planom i programom na redovnim satovima. Također, neki od njih su iz pojedinih predmeta polazili i Centar izvrsnosti te na taj način još više utvrdili postojeća znanja. Ne smijemo nikako izostaviti i zimske praznike. Po dgovoru s učiteljima  učenici su se odrekli slobodnog vremena zadnji tjedan praznika  i dolazili vježbati  .

Učenici su prijavljeni na natjecanja iz LiDraNa, Hrvatskog jezika, Engleskog jezika, Njemačkog jezika, Matematike, Fizike, Kemije, Bilogije, Geografije, Informatike, Povijesti, Tehničke kulture, Prometa, Likovne kulture i Crvenog križa. Školska natjecanje počinju već 18. 1. 2017. g.  Kroz Vremenik natjecanja i našu rubriku Nastava - Natjecanja možete pratiti rezultate učenika.

Svim učenicima želimo puno sreće i uspjeha u natjecanjima i da postignu što bolje rezultate kako bi se dalje plasirali na višu razinu natjecanja.