« Rujan 2017 »

Zajednička terenska nastava
Autor: Ivana Špoljarić, 6. 6. 2017.

RAZREDNA NASTAVA NA FESTIVALU ANIMIRANOG FILMA

Pod pokroviteljstvom Vlade Republike Hrvatske u Varaždinu se od 30. 5 do 4. 6. održao Festival animiranog filma djece i mladih - VAFI.

Učiteljice razredne nastave  odvele  su učenike na taj festival  u kino Gaj gdje su gledali razne animirane filmske projekcije kratke minutaže koje su radili djeca i mladi do osamnaest godina. Djeca su uživala u filmovima, družila se te naposljetku zasladila sladoledom.

Nakon projekcije animiranih filmova učenici 2. a i b razreda razgledali su Poštu, Željeznički i Autobusni kolodvor u Varaždinu i uživali u šetnji gradom.

Dok su prvašići posjetili  Javnu vatrogasnu postrojbu Grada Varaždina. Vatrogasci su ih lijepo primili, odveli u muzej, pokazali kako se spremaju za intervenciju i na kraju druženja poklonili im  bojanke što je djecu jako razveselilo. Puno im hvala!

Učiteljice Ivana Posavec-Lončarić, Biserka Pokos i Renata Eldan