Natječaji za radna mjesta
TESTIRANJE KANDIDATA PRIJAVLJENIH NA NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO SPREMAČ/ICA
Autor: Ivana Stuparić, 22. 10. 2019.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj za popunjavanje radnog mjesta SPREMAČ/ICA na određeno puno radno vrijeme, objavljenog na oglasnoj ploči i web stranicama HZZ-a i OŠ Šemovec obavještava kandidate koji su podnijeli pravovremene i potpune prijave i koji ispunjavaju propisane formalne uvjete po natječaju, kako će se vrednovanje, razgovor (intervju) održati dana 29.10.2019. s početkom u 13,00 sati u prostorijama OŠ Šemovec, Plitvička 2, Šemovec.

Povjerenstvo utvrđuje da se na natječaj prijavilo 6 kandidata. Svi kandidati ispunjavaju formalne uvjete natječaja, te se svi kandidati pozivaju na testiranje. Na testiranje kandidati su dužni sa sobom imati važeću osobnu iskaznicu. Kandidat koji ne pristupi vrednovanju smatra se da je povukao prijavu na javni natječaj i više se neće smatrati kandidatom.

1.RASPORED I SADRŽAJ TESTIRANJA

Testiranje će se provesti na sljedeći način:

1. razgovor (intervju) s Povjerenstvom.

2. PRAVILA TESTIRANJA

• Po dolasku na vrednovanje od kandidata će biti zatraženo predočenje odgovarajuće identifikacijske isprave radi utvrđivanja identiteta. Testiranju ne mogu pristupiti kandidati koji ne mogu dokazati identitet, osobe koje ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja, te osobe za koje se utvrdi da nisu podnijele prijavu na javni natječaj za radno mjesto za koje se obavlja vrednovanje.
  • Po utvrđivanju identiteta započinje razgovor (intervju) s kandidatima,
  • Povjerenstvo  kroz razgovor s kandidatima utvrđuje interese, profesionalne ciljeve i motivaciju istih za rad na radnom mjestu spremačica, kao i stečeno radno iskustvo u struci te rezultate ostvarene u dosadašnjem radu.
  • Nakon provedenog intervjua, Povjerenstvo će utvrditi rang list kandidata na razgovoru (intervju).
  • Povjerenstvo dostavlja ravnatelju izvješće o provedenom postupku uz koje prilaže i rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na razgovoru, a ravnatelj odlučuje o zasnivanju radnog odnosa s izabranim kandidatom, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata