« Svibanj 2017 »

Ukupno: 219675
Ovaj mjesec: 2023
Natjecanja
Učenici pozvani na županijsku razinu natjecanja
Autor: Dubravka Jug, Stela Masten, 1. 2. 2017.

Razdoblje je natjecanja. U Osnovnoj školi Šemovec od 137 učenika prijavljenih na školska natjecanja iz svih područja, njih 28 pozvano je na višu razinu. Izuzetno smo ponosni na sve učenike koji sudjeluju na  županijskim natjecanjima.  Svakako moramo uzeti u obzir da je naša škola među manjima po broju učenika u usporedbi s drugim školama, a postiže odlične rezultate već dugi niz godina. Za to su zaslužni marljivi i vrijedni učenici, ali i učitelji koji ih poučavaju i velika su im potpora.

U nastavku je popis učenika koji su  pozvani na županijska natjecanja.

HRVATSKI JEZIK:

Marta Majcen, 7.b, i Fran Hižak, 7.b, mentorica učiteljica Valentina Barulek Boltižar

Marta Božić, 8.b, mentorica učiteljica Maja Vitković

LiDraNO:

Simon Vincek, 6.b, Erika Komar, 6.a, Emina Ajhler,  8.a i David Hosni, 6.b, mentorica učiteljica Maja Vitković

Stela Masten, 7.a, mentorica učiteljica Valentina Barulek Boltižar

Emili Križanić, 7.b (školski list), mentorica učiteljica Martina Barulek

NJEMAČKI JEZIK:

David Butek, 8.b, Gabrijel Petek, 8.b, Laura Filipović, 8.b, mentorica profesorica Dijana Božak

MATEMATIKA:

Anja Špoljarić, 5.r., i Leona Pačalat, 6.a, mentorica Lucija Vrbanec Topolnjak

TEHNIČKA KULUTRA:

Anja Špoljarić, 5.r., Roko Bengeri, 6.a, Damijan Kurtek, 6.a, mentorica učiteljica Ivana Hitrec

POVIJEST:

Luka Božak, 7.b, Marta Majcen, 7.b i Emili Križanić, 7.b, mentorica profesorica Maja Jurgec

GEOGRAFIJA:

Anja Špoljarić, 5.r., Leona Pačalat, 6.a  i Marta Majcen, 7.b, mentorica profesorica Marina Kožulj.

BIOLOGIJA:

Milan Božić, 8.b, profesorica Melanija

FIZIKA:

Emanuel Sajko, 8.a, Erika Cvrtnjak, 8.a i Leon Milak, 8.b, mentorica

INFORMATIKA:

Borko Božić, 6.b, i Leonardo Mihalina, 7.b, mentorica Dubravka Jug

KEMIJA:

Marta Majcen, 7.b, mentorica Mirjana Lončar

Iako su tek počela županijska natjecana, mi već imamo učenika  koji je pozvan na Državnu smotru LiDraNo 2017. kazivanjem poezije „Put na mesec“.  Tu je i stolnoteniska ženska i muška ekipa koja se također plasirala na državno natjecanje koje će se održati u Poreču.

Svim učenicima  želimo puno sreće i uspjeha na županijskim natjecanjima!

Stela Masten, 7.a