« Veljača 2018 »

Božićne radionice produženog boravka
Autor: Silvije Premuš, Dijana Petek, 21. 12. 2017.

„Snjegovića sa mnom gradi…“

Dana 20. prosinca održana je zimska radionica produženog boravka u suradnji sa ravnateljicom Marinom Hižak.
Kaširali smo balone, ukrasili ih salvetama sa božićnim motivima, te uz dobro raspoloženje i melodije prigodnih božićnih pjesama ukrasili našu jelku.

Zatim je uslijedila simbolička igra „Snjegovića sa mnom gradi“. Učenici su bili podijeljeni u dva tima, jedan je vodila učiteljica koja radi u produženom boravku Dijana Petek, a drugi ravnateljica Marina Hižak.

Zadatak svakog tima je bio da se odu u „trgovinu“ i „kupe“ najviše šest stvari koje smatraju da će im biti potrebne za izgradnju snjegovića. Timovi su natjecateljski duh pretvorili u međusobnu suradnju i pomoć. Svaki tim se veoma potrudio u izradi snjegovića te je bilo nemoguće odrediti pobjednika.
Naši snjegovići su postali prijatelji koji budno paze našu jelku u iščekivanju Božića i prvog snježića.

Sretni blagdani!

Pogledajte našu: galeriju slika