« Rujan 2017 »

Božićna priredba učitelja i učenika naše škole
Autor: Martina Barulek, Magdalena Čvrk, 20. 12. 2015.

TOPLA BOŽIĆNA PRIČA U NAŠOJ ŠKOLI

Toplina u srcu, ljubav u očima i osmijesi na licima najbolje će dočarati kako smo se osjećali na božićnoj priredbi ove školske godine. Učitelji i učenici uložili su puno truda, volje i suradništva u izvedeni program za sve roditelje, uzvanike i djelatnike u petak, 18. prosinca 2015.

Program božićne priče otvorile su dobre vile recitacijom Snježni cvjetovi. U programu je nastupao i zbor s pjesmama Milost, Igra kolo, Mehki snežek, Siya hamba, Jingle bell rock te pjesmom Let it go s plesnom grupom „Tintilinić.“  Folklorna grupa izvela je Igre i plesove djece. Dramska grupa "Tvornica mašte" nižih razreda pripremila je recital Obitelj Dar Božića. Kako je izgledao Božić nekad, kako danas, a kako će u budućnosti pokazala je dramska skupina viših razreda.

Naša ravnateljica Marina Hižak toplim je riječima pozdravila sve prisutne roditelje, goste, izvođače i učitelje te svima poželjela sretne božićne i novogodišnje blagdane.

Osjećaji i događaji ove izvedene božićne priče ostat će zauvijek u sjećanju. Radost, toplinu i ugođaj Božića ponijeli smo svojim kućama.

Magdalena Čvrk, 6.b