« Srpanj 2017 »

DRUGAŠICA LORENA OVOGODIŠNJA JE NAJČITATELJICA NAŠE ŠKOLE
Autor: Dubravka Jug, Stela Masten, 24. 11. 2016.

Varaždinska županija nagradila najčitatelje školskih knjižnica

Treću godinu zaredom organizirana je svečanost dodjele nagrada najčitateljima školskih knjižnica osnovnih i srednjih škola te najvjernijim korisnicima gradskih knjižnica Varaždinske županije povodom obilježavanja Dana hrvatskih knjižnica, 7. studenoga 2016. u Županijskoj palači u Varaždinu.

Na spomenutoj svečanosti kojoj je prisustvovalo 33 učenika osnovnih te jedanaest učenika srednjih škola župan Predrag Štromar te njegov zamjenik Alen Kišić uručili su prigodne nagrade. Među njima se našla i Lorena Tolić, naša učenica 2.a razreda koja je ponijela titulu ovogodišnje najčitateljice naše škole budući da je u prošloj školskoj godini među svim učenicima razredne nastave posudila i pročitala najviše knjiga iz naše školske knjižnice.

Ona je nagrađena knjigom bivšeg televizijskog voditelja, a danas dječjeg pisca Siniše Cmrka „Zvrk domaćinstvo: Zapisi mačka Pisa u stihoPisu“.

Stela Masten, 7.a