« Srpanj 2017 »

Državna razina LiDraNo 2017. u Primoštenu
Autor: Silvije Premuš, Maja Vitković, 31. 3. 2017.

Simon Vincek, učenik 6.b predstavljao je ove godine našu školu na Državnoj smotri LiDraNo koja je 20.3.- 22.3. održana u Primoštenu. Kazivanjem poezije „Put na Mesec“  Ivora Petrovečkog pokazao je svoju snalažljivost i spontanost na sceni  te simpatičnost pravog  malog dječjeg recitatora.
Simon: „Sva tri dana gledali smo odlične nastupe pojedinaca, ali i dramskih skupina iz cijele Hrvatske. Bilo mi je zanimljivo gledati nastupe, puno sam toga novog naučio. Stekao sam i nove prijatelje. Svi smo dobili pohvale i zato mi je bilo super na državnom LiDraNu!"

Na okruglim stolovima zadnji su se dan na nastupe osvrnuli članovi Prosudbenoga povjerenstva Damir Poljički (glumac), Barbara Rocco (glumica) i Stephanie Jamnicky (redateljica).

LiDraNo je uistinu smotra mašte, kreativnosti i prekrasnih druženja . Mnogo toga novog smo naučili od ostalih učenika i njihovih mentora, dobili ideje za nove tekstove, dramske igre, radijske emisije i zato jedva čekamo sljedeći LiDraNo!