« Kolovoz 2017 »

Državno prvenstvo u stolnom tenisu

ZLATO I BRONCA U NAŠIM RUKAMA

Kao predstavnici svoje regije  stolnotenisači i stolnotenisačice sudjelovale su na Državnom prvenstvu u Poreču održanom od 26. do 28. travnja 2017.

U sastavu ženske ekipe bile su učenice: Mateja Bešenić, Lucija Sitar, Sara Marčec i Stela Marčec dok su mušku ekipu činili: Simon Vincek, Timi Maslić, Leon Milak i Vitno Milak. Vodio ih je profesor Damir Popović i učiteljica Marija VugrinecNakon teške borbe do zadnjeg trena djevojke su osvojile zlato, a ni manje bolji dječaci broncu.

Nešto prije 16, 00 sati stigli smo u dvoranu Intersport gdje su se cijelo poslijepodne igrali  mečevi Završnice stolnog tenisa. Adrenalin je bio sve veći, a uzbuđenje je strahovito raslo prije samog početka igre.  Sveukupno smo odigrale četiri meča i  borile se  do zadnjeg trena.

Velika podrška bili su nam učenici iz OŠ Ludbreg koji su vatreno navijali do zadnjeg trenutka. U posljednim sekundama četvrtog meča postale smo svjesne da smo izborile titulu prvakinja države i osvojile zlato.

Ni manje bolji dječaci  borili su se do samog  kraja zadnjim atomima snage,  ali je konkurencija bila jača. U njihovim rukama završila je bronca.

Bile smo ponosne na njih isto koliko i oni na nas.  Ponos i veselje nisu mogli sakriti ni naši voditelji i navijači koji su vrištali od sreće.

Ovo je zaista bio neprocjenjiv osjećaj sudjelovati po treći put na državnom natjecanju i istovremeno postići ovolike uspjehe. Sigurni u svoje vještine i način igre  još smo jednom dokazali da smo mala škola koja postiže velike uspjehe!

Stela Marčec, 8.a