« Srpanj 2017 »

Oprostili se od osmaša
Autor: Ivana Špoljarić, 3. 7. 2017.

SVEČANA PODJELA NAGRADA, PRIZNANJA I SVJEDODŽBI

U petak, 30. lipnja 2017. održana je svečana podjela nagrada i priznanja za sve učenike koji su ostvarili odlične rezultate na županijskim i državnim natjecanjima te podjela svjedodžbi našim osmašima.

Program je započeo himnom koju su otpjevali naši mali zboraši. Ravnateljica škole Marina Hižak održala je kratak govor, a nakon toga svim je učenicima, koji su postigli zapažene rezultate na natjecanjima te osmašima  s odličnim uspjehom od prvog do osmog razreda, podijelila nagrade i priznanja. Zahvalnice je uručila svim mentorima. Potom su razrednici osmih razreda osmašima podijelili  svjedodžbe.

Nakon toga uslijedio je kratak program koji su pripremili učenici završnih razreda. Plesna grupa otplesala je pjesmu „Svaki dan je dobar dan“ koju su snimili učenici 7. b razreda te ju otpjevali na Festivalu „Djeca pjevaju“. Četvrtaši su svojim učiteljicama Jasminki Magdalenić i Gordani Hajdarović posvetili pjesmu „Oproštajna četvrtaša“ dok su osmaši otplesali bečki valcer i sve prisutne iznenadili  prezentacijom i podjelom ruža. Program je završio pjesmom „Hvala za sve note“.