« Studeni 2021 »

Novo na našem portalu

Popis promjena na Portalu koje se ne vide na naslovnici...

27. listopada 2012.

Brojne promjene u rubrici: Školska knjižnica, ažuriranje informacija

28. rujna 2012.

Rubrika "RAZREDI" je ponovno u funkciji, ažurirani su podaci sa eMaticom, a cijeli sustav usklađen sa stanjem na početku ove školske godine.

31. ožujka 2012.

Uvedana rubrika "O NAMA", u prvoj se verziji sastoji od tri podrubrike: "ANKETE", "MAPA WEBA" i "NOVO".

• Podrubrika "Ankete" dokumetira rezultate i statistiku "Anketa sa naslovnice"
  • Podrubrika "Mapa weba" prikazuje mapu weba
  • Podrubrika "Novo" (ova stranica) koja Vam ukazuje na promjene i nove sadržaje na našem portalu

30. ožujka 2012.      RubrikaO školi

• Rubrika Portala O ŠKOLI ujedno je i službeni web Osnovne škole Šemovec (u nastavku teksta: službene stranice)
  • Službene stranicama može se pristupiti direktno kroz URL= os-semovec.skole.hr/skola
  • Službene stranice istovremeno ostaju dio portala škole, kao rubrika ŠKOLA
  • Službene stranice sredstvo su komunikacije službenih tijela i predstavnika škole sa javnošću
  • Službena tijela i predstavnici škole su: ravnateljstvo, tajništvo škole i računovodstvo škole te Školski odbor i Nastavničko vijeće.

Potreba za suvremenim načinom komuniciranja škole sa drugim pravnim i fizičkim subjektima, nove zakonske odrednice te sve učestaliji zahtjevi MZOŠ nameću nam potrebu za izradu službenih stranica škole, kao subjekta izdvojenog od samog portala škole, čija je funkcija istovremeno informativna, edukativna i zabavna.

• Službene stranice škole imaju isključivo informativnu funkciju.
  • Svrha službenih stranica škole je da na jednom mjestu prikupe sve službene objave (obavijesti, natječaje, dokumente) koje škola kao javna institucija objavljuje.
  • Sadržaji javno objavljeni na službenim web stranicama škole imaju pravovaljanost kao i bilo koja objava škole na oglasnoj ploči škole ili u medijima.
  • Svi sadržaji objavljeni na službenim stranicama mogu se smatraju se "javno objavljenim" npr. natječaj za popunu radnog mjesta objavljen na službenim stranicama u punom smislu je "javni natječaj".